категорија
Еластични завои за обвивка за рака за боксерска рака

Споделете го производот во вашиот:
  • Висококвалитетниот еластичен поликотон го прави носењето посигурно и поудобно

  • Користењето на приспособлива магична тока го прави поудобно и посигурно

Параметар на производот
Број на модел YL-BX-308
име на продукт Облоги за боксерска рака
материјал Памук
големина

Ширина: 5см Должина:3м/5м

пакет Боја кутија
Боја Прилагодено


Карактеристики

1) Погоден за таеквондо, бесплатен бокс и боречки вештини, натпреварување и дневен тренинг, може да игра фиксна и да ја заштити заедничката улога

2) Логото може да се испечати или ткаена етикета како барање на купувачот

3) Материјалот и големината, исто така, може да се прилагодат


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта