категорија
Ролна за масажа на стапала со топла и ладна

Споделете го производот во вашиот:
  • ПРОИЗВОДИ ЗА ОБОЛУВАЊЕ НА БОЛКАТА НА ПЕТИ - Користете го како рефлексолошко или акупресурно средство за стапала, намалувајќи ги болките во мускулите, болката и затегнатоста
  • ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Го направивме ролерот за масажа на стапалата со ПВЦ материјал и обезбедува значителна терапија на стапалата
  • ПРЕНОСНИК ДИЗАЈН - Масажерот за стапала со стабилна основа стои во мирување кога ги превртувате стапалата совршен за дома, канцеларија
Опис на производот

Олеснување на болката во петицата
Топла и ладна технологија
Висококвалитетни материјали
пренослив дизајн

1

Параметар на производот

Точка бр. YL-MR-334
материјал ПВЦ
големина 17 * 8CM
Боја Прилагодено
логото Прилагодено лого
Пакување 1 ЕЕЗ/кутија во боја
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта