категорија
Најлон/ЕВА масажер за нозе

Споделете го производот во вашиот:
  • 360° wrap evenly stressed, no dead Angle leg massage shaping, eliminate relax muscle legs.
  • Size adjustable, multiple massage.
  • Independent four wheel gathering design, flexible rolling without clamping meat.
  • Compact and portable, release fatigue anytime and anywhere.
Опис на производот

1.Small groove to prevent off handle, iron and arm, enhance grip feeling, firm and no slip.

2.Beautify leg curves and eliminate muscular legs.

3.Eliminate the trapezius and create the swan neck.

2

Параметар на производот


Број на модел YL-MR-328
име на продукт Масажер за нозе
материјал
Nylon/EVA
Боја Black,Blue,Red or Customized
Тежина 300g
логото
Прилагодено
големина 26 * 24cm
пакет
Polybag+Color Box or Customized
функција Muscle Exercise
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта