категорија
Стак за масажа на грбот со акупресура и миофасцијално ослободување на длабокото ткиво

Споделете го производот во вашиот:
  • Веднаш ја ублажува мускулната тензија
  • Ергономската рачка овозможува прилагодена, контролирана масажа
  • Лесно масирајте го вратот, рамената и грбот
Опис на производот

Оваа алатка за самомасажа може да се користи не само на грбот, рамената, нозете и стапалата. Неговиот уникатен дизајн го прави неограничен со делови од телото. Ергономскиот дизајн на трска за масажа цели кон тешко достапни мускулни болки и болки во вратот, грбот и рамената

8

Параметар на производот

Точка НЕ YL-MR-211
материјал abs+tpr
Боја сина/сива/виолетова/зелена/жолта
точка Димензии 14 * 7.21инч
Пакување 14 * 7.21инч
Карактеристики

1.ПРИСТАБЛИВА ГЛАВА ЗА МАСАЖЕР: Големина: 14×7.21 инчи. Рачката е изработена од ПП материјал, а главата од материјал TPR. Главата на овој масажер може да се прилагоди и можете да се прилагодите на соодветен агол за масажа. Потоа можете да го постигнете најдобриот ефект на масажа според различните сили.

2.ПОГОДНО И ФЛЕКСИБИЛНО: Терапија со тригерна точка - Големината на овој масажер за грб е совршена за да го држите во рака и ќе ви даде поудобно искуство кога го масирате грбот. Неговиот цврст дизајн нема да се витка или витка, што овозможува максимална контрола и притисок.

3. МАСАЖА НА ТЕЛО: Оваа алатка за самомасажа може да се користи не само на грбот, рамената, нозете и стапалата. Неговиот уникатен дизајн го прави неограничен со делови од телото. Ергономскиот дизајн на трска за масажа ги таргетира тешко достапните мускулни болки и болки конкретно во вратот, грбот и рамената.

4. ТЕРАПИЈА НА ТОЧКА НА ТРИГЕР: Болката и заморот на секоја локација на телото може да се масираат преку контактните точки, а лесниот и уникатниот структурен дизајн ви овозможува да го користите за прецизно да ги пронајдете точките на болка на вашето тело.

video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта