категорија
Акупресурна масажа подлога и перница

Споделете го производот во вашиот:
  • Acupuncture is made of PVC material, which is more comfortable and durable;
  • High-quality pure cotton fabric with built-in high-elasticity sponge;
  • Elastic three-dimensional massage floating point, directly to the sore point.
Опис на производот

Just lie on the mat for 10-30 minutes a day to naturally reduce muscle tension and back pain. Acupressure releases endorphins to block pain and helps relax muscles in the back, neck and feet, ideal for users who sit at a desk every day as well as active individuals and athletes

Параметар на производот
Точка бр YL-MR-403
Големина на мат 67 42 * * 2CM
Големина на перница 38 * 14CM
Број на модел YL-MR-403
материјал pvc+cotton
функција масажа
ОЕМ Достапно
Карактеристики

2

video

Пакување
1set/mesh bag,4sets/outer carton
недефиниран
1set/mesh bag
недефиниран
4sets/outer carton
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта