категорија
2023 Нова големопродажба на големо за фитнес, пренослив држач за јачина на тренер за држење за раце со бројач

Споделете го производот во вашиот:
  • Patented design, high strength thick spring, adjustable from 10KGS to 100KGS
  • The shape that fits the radian of the finger makes the user feel better
  • With counting function

Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-530
ГОЛЕМИНА
5/10/15/20/25KG
материјал TPR+SPRING+PP
користење Finger Trainer
функција Долгорочните
логото Достапно е прилагодено лого
големина 12.6 * 17 * 2.6cm
Боја Прилагодена боја
тип Додатоци за фитнес
Пакување Прилагодено пакување
Gripping Power 10-100kgs
MOQ 100pcs
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта