категорија
Професионален производител на рачни зафати, добавувач од Кина

Споделете го производот во вашиот:


  • Специјален фат за деца е посоодветен за деца. Безбедниот дизајн на нитни не ги повредува рацете.

  • Изберете нетоксични материјали, светли бои.

  • Удобна рачка, отпорност за спречување падови.

Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _03详情 页 _04

Параметар на производот

точка бр. HG71002
име на продукт Прилагодлив рачен фат (деца)
Боја Виолетова/Зелена/Розова/Црна
големина 102 138 * * 2mm
материјал PP + TPR
Пакување 1 парче/кутија во боја или блистер
ЛОГО Прилагодено


Карактеристики

Зафат кој е посоодветен за деца може да ги вежба прстите на децата, смирувачко учење, будење на виталност, еколошки токсични материјали, прилагодување на повеќе брзини, може да се прилагоди од 5 кг до 20 кг, што е посоодветно за деца. Бојата е со повеќекратен избор, а стисокот е удобен.
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта