категорија
Алуминиумска рачна рачка

Споделете го производот во вашиот:
  • Помага при вежби за рехабилитација
  • Одговара на сите облици на раце
  • Relieves hand pressure and reduces muscle tension


Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-130
Боја Приспособлива боја
Пакување Кутија во боја, картичка во боја
Тежина
0.5kg
Карактеристики
  1. New design hand  - a non-slip grip.

  2. Adjust resistance levels to increase intensity.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта