категорија
Комплет за рачни зафати од 5 парчиња

Споделете го производот во вашиот:
  • Aids in rehabilitation exercises
  • Fits all hand shapes
  • A variety of products for a wide range of uses


Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-132
Боја Приспособлива боја
Пакување Color box 、color card
Тежина
0.5kg
Карактеристики
  1. Grip Trainer Set Includes Adjustable Hand Grip, Wrist Exerciser, Finger Stretcher Resistance Bands, Hand Strengthener Grip Ring, and Stress Relief Grip Ball.

  2. Safe material used to make it comfortable.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта