категорија
Рамка за качување 4-во-1

Споделете го производот во вашиот:
  • Обезбедува широк спектар на спортски методи за бескрајна забава.

  • Изработени од силно и чисто природно дрво, без бруси, а деталите на аглите се совршени за да се осигура безбедноста на вашите деца.

  • Лесно и практично одржување.

Параметар на производот

Точка бр
Yl-FO-134
материјал иверица
Chain/Rope material полиестер
Погодна возраст
2-12 години старКарактеристики

Деловите на опремата може да се расклопат или да се прилагодат во висина.

Easy installation,no installation required.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта