категорија
Моќ торба со пена од кожена пена од железо

Споделете го производот во вашиот:
  • The method of artificial mechanical engineering isued to select the suitable human needs ,and it can also make the fitness achieve the maximum effect.
  • High quality PU material Anti - break fall, strong buffer, strong durability and no cracking.
Опис на производот

High-quality material, the inside is filled with sandbags and high-density EPE materials, and the outer ring is effectively protected and has elasticity.High-quality handles, soft and not hurting hands, firm and not cracking.Using high-quality leather, quality assurance, smooth surface and easy to clean.Precision machining and sewing, quality assurance, more comfortable use of goods.

6

Параметар на производот
Број на модел YL-FT-109
Име Foam Iron Sand Power Bag
материјал Leatherette+Foam+ Iron sand
Боја Прилагодено
тежина 25 / 30KGS
логото Информации
Дебелина 36.8мм/1.446 инчи
пакет Поли кеса + картон
MOQ 1000 компјутери
тип торба за напојување
функција Долгорочните
функција Power Weight Trianning
video

Пакување
Картон + Дрвена футрола
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта