категорија
Топката за напојување на зглобот

Споделете го производот во вашиот:
  • Лесен и преносен, можете да вежбате кога и каде е можно.
  • Издржлив материјал, еколошки, цврст и безопасен.
  • Челична оска, не е лесно да се деформира и скрши.
Опис на производот

1. Погоден за оние на кои им треба тренинг на зглобот, како што се голф, тенис, сквош, крикет, бадминтон, бејзбол, куглање, кошарка,
трки и друго качување на отворено со зглоб и други спортови.
2. Корисно за многу музичари, како што се пијано, гитара, тапанар.
3. Погоден за канцелариски работници, поради долги часови, помала активност.
4. Тинејџерите можат да ги користат прстите флексибилно и да имаат одредена помош во учењето калиграфија, ликовната уметност и музичките инструменти.
5. Средовечни и постари лица да го постигнат ефектот на здравствената заштита.

3

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-113
материјал PC, PP, ABS
логото Прилагодено лого
Боја Портокалова, сина
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта