категорија
Топка за половина баланс со/без отпорни рачки

Споделете го производот во вашиот:
  • Целокупната челична конструкција, силен носивост, силна. балансирана хемисфера на верзијата PRO усвојува висококвалитетен увезен ПВЦ материјал за заштита на животната средина, добра еластичност, отпорност на притисок со висока јачина, носивост од 300 кг.
  • Вшмукувачка чаша што не се лизга за стабилизирање на основата. Дното на хемисферите е направено од TPE материјал, кој е против лизгање и отпорен на абење, погоден за различни места за тренирање.
  • Брановид сферичен дизајн, едноставен анти-лизгачки, рационализиран дизајн, фина текстура.
Параметар на производот
Број на модел YL-FT-114
Име на производот Половина рамнотежа топка
материјал ПВЦ, ПП, ТПР
Боја Црна, црвена, сива, зелена, сина
Тежина 7.4kg
логото Прилагодено
големина 63cm
пакет 1 комплет поли торбичка/надворешна картон
ОЕМ Информации
функција Фитнес
функција Долгорочните
Карактеристики

1. Обликувајте и согорувајте маснотии, ги подобрувате линиите на целото тело и ја подобрувате контролата и координацијата на мускулите.

2. Зајакнете ја експлозивната моќ на стомачните мускули и мускулите на нозете и подобрување на способноста на телото да балансира.

3. Удобна анти-лизгачка рачка, интимен дизајн на рачката.

4. Кожата на топката е стабилно поврзана со долната главна рамка, што го отежнува излегувањето на топката од дното, обезбедувајќи ја безбедноста на тренингот и продолжувајќи го работниот век.

video

Пакување

Секоја половина рамнотежа топка со отпорни рачки поставени во Polybag/Боја кутија

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта