категорија
Топка за половина баланс со/без отпорни рачки

Споделете го производот во вашиот:
  • Anti-skid cloud pattern, comprehensive anti-skid, stable as Mount Tai. The surface uses matte cloud texture, can balance the friction, easy to deal with all kinds of training.
  • Thickened ball wall, bearing capacity 300KG, thickened to 5mm rubber outer layer, explosion-proof and pressure-resistant, safe and secure movement.
  • Increase the thickness of the base, abrasion resistance and scratch resistance, durable, improve the safety bearing capacity.

Параметар на производот
Број на модел YL-FT-112
Име на производот Половина рамнотежа топка
материјал ПВЦ, ПП, ТПР
Боја Црна, црвена, сива, зелена, сина
Тежина 5kg
логото Прилагодено
големина 58cm
пакет 1 комплет поли торбичка/надворешна картон
ОЕМ Информации
функција Фитнес
функција Долгорочните
Карактеристики

1. Advanced molding pull rope, auxiliary core training, stretching before and after exercise, removable for separate use, strengthen upper body muscle training.

2. Обликувајте и согорувајте маснотии, ги подобрувате линиите на целото тело и ја подобрувате контролата и координацијата на мускулите.

3. Зајакнете ја експлозивната моќ на стомачните мускули и мускулите на нозете и подобрување на способноста на телото да балансира.

video

Пакување

Each Half Balance Ball with Resistance Handles Set in Polybag/Color Box

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта