категорија
Топка за половина баланс со/без отпорни рачки

Споделете го производот во вашиот:
  • Use PVC healthy material, explosion-proof is safer
  • Massage particles, ground surface, massage effect is good, friction.
  • A variety of training forms, with the use of rope, a wide range of application, whole body movement.
  • Increase anti-slip ring pad, safer movement, more stable uniform force.
Параметар на производот
Број на модел YL-FT-112-1
Име на производот Половина рамнотежа топка
материјал ПВЦ, ПП, ТПР
Боја Црна, црвена, сива, зелена, сина
Тежина 5kg
логото Прилагодено
големина 58cm
пакет 1 комплет поли торбичка/надворешна картон
ОЕМ Информации
функција Фитнес
функција Долгорочните
Карактеристики

1. Напредно калапи за влечење јаже, помошен тренинг на јадрото, истегнување пред и после вежбање, отстранлив за посебна употреба, зајакнување на тренингот на мускулите на горниот дел од телото.

2. Обликувајте и согорувајте маснотии, ги подобрувате линиите на целото тело и ја подобрувате контролата и координацијата на мускулите.

3. Зајакнете ја експлозивната моќ на стомачните мускули и мускулите на нозете и подобрување на способноста на телото да балансира.

video

Пакување

Секоја половина рамнотежа топка со отпорни рачки поставени во политорба/кутија во боја

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта