категорија
Топка за половина баланс со/без отпорни рачки

Споделете го производот во вашиот:
  • PVC material, has excellent buffering capacity, good elasticity, comfortable feel.
  • Back to the high elastic, soft hard moderate, with convenient toning the body.
  • Double massage convex point design, suitable for stimulating muscles, relax tense muscles.
Параметар на производот
Број на модел YL-FT-113
Име на производот Половина рамнотежа топка
материјал ПВЦ, ПП, ТПР
Боја Црна, црвена, сива, зелена, сина
Тежина 7.4kg
логото Прилагодено
големина 63cm
пакет 1 комплет поли торбичка/надворешна картон
ОЕМ Информации
функција Фитнес
функција Долгорочните
Карактеристики

1. Обликувајте и согорувајте маснотии, ги подобрувате линиите на целото тело и ја подобрувате контролата и координацијата на мускулите.

2. Зајакнете ја експлозивната моќ на стомачните мускули и мускулите на нозете и подобрување на способноста на телото да балансира.

3. 3D floating-point densely with the ball, and can be applied to different parts of the body.

4. Convenient storage, light design, suitable for daily use, so that you can use anytime and anywhere.

5. Multi-purpose, balance strength exercise and aerobic training.

video

Пакување

Секоја половина рамнотежа топка со отпорни рачки поставени во политорба/кутија во боја

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта