категорија
Висок мајстор за вежбање за бедра

Споделете го производот во вашиот:
  • Excellent exercise for the arm workout, leg workout, inner thigh exercise equipment;
  • Made of a spring-loaded steel core, covered with soft environmentally friendly PVC material.
  • Can reduce stress, Improve the flexibility of joints,It's great for home-based strength training.
  • Light and portable,convenient to use and easy to store; S shape design makes it have a good elasticity and strong toughness.
Опис на производот

HIGH QUALITY-Thick steel spring, can withstand more weight, rugged and durable. Cover with sweat-absorbent foam handle, enjoy a comfortable and safe workout.

TONE YOUR ENTIRE BODY-Simple but effective fitness equipment, toning for thighs, triceps, buttocks, hips and arms, excellent home gym exerciser.

COMPACT DESIGN-Lightweight and portable,convenient to use and easy to store, good for home use. Everyday everywhere you can easy to build your body.

MULTIPURPOSE-Thigh, Arm, Back and Buttocks exercise are available with this little thigh master, easy to use with different movement for different body parts.Long term use of it can thin legs and reduce fat of thighs. Fits for all fitness level people who want to have a physical traning.

1

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-716
материјал PP+spring
функција Тренинг за јога
ОЕМ ОЕМ
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта