категорија
Висок мајстор за вежбање за бедра

Споделете го производот во вашиот:
  • Excellent exercise for the arm workout, leg workout, inner thigh exercise equipment; Made of a spring-loaded steel core, covered with soft environmentally friendly PVC material.
  • Може да го намали стресот, да ја подобри флексибилноста на зглобовите, Одличен е за домашен тренинг за сила.
  • Лесен и пренослив, практичен за употреба и лесен за складирање; Дизајнот во форма на S го прави да има добра еластичност и силна цврстина.


Опис на производот

ВИСОК КВАЛИТЕТ - Дебела челична пружина, може да издржи поголема тежина, груба и издржлива. Покријте со рачка од пена што апсорбира пот, уживајте во удобно и безбедно вежбање.

ТОНИРАЈТЕ ГО ЦЕЛОТО ТЕЛО-Едноставна, но ефикасна фитнес опрема, тонирање за бутовите, трицепсите, задникот, колковите и рацете, одличен вежбач за домашна теретана.

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - Лесен и пренослив, практичен за употреба и лесен за складирање, добар за домашна употреба. Секојдневно секаде можете лесно да го изградите вашето тело.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ вежби за бутовите, рацете, грбот и задникот се достапни со овој мал мајстор за бутовите, лесен за употреба со различни движења за различни делови од телото. Одговара за сите луѓе на ниво на фитнес кои сакаат да имаат физички тренинг.

8

Параметар на производот
Број на модел YL-FA-716
материјал PP + пролет
функција Тренинг за јога
ОЕМ Информации
функција Долгорочните
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта