категорија
Фитнес Pushup барови

Споделете го производот во вашиот:
  • 【Моќен горниот дел од телото】 Лесно се менува правецот и растојанието на шипките за вежбање пекторали, делтоиди и трицепси, како и градите и рамената, ќе можете поефикасно да ги насочите мускулите.
  • 【Отпорен на лизгање】 Заоблениот дизајн на држачите и гумените подлоги за нозете ја обезбедуваат неговата стабилност, амортизираните рачки со пена носат удобност и против лизгање при вежбање.
  • 【Издржлив】 Оваа професионална шипка е направена од издржлив метал, кој е цврст и доволно силен за да издржи секаква тежина.
  • 【Ергономски дизајн】 Дизајнот на шипки за притискање може да го заштити вашиот зглоб од повреда или повреда за време на тренингот. Лентите го зголемуваат опсегот на движење за време на склекови. Тоа ќе ги направи склекови полесни и безбедни.
  • 【Преносливи и складирање】 Притисни шипки се со мала тежина и може лесно да се составуваат и расклопуваат. Можете да вежбате за горниот дел од телото каде било и во секое време и лесно се складирате.
Опис на производот

Зајакнете ја стабилноста на јадрото

Ги зајакнува рацете и рамената

Подобрете ја вашата координација и мобилност

Практично и лесно за употреба. Го зајакнува вашето јадро, согорува калории

YL-FA-406

Параметар на производот

точка бр. YL-FA-406
материјал РАЧКА од ЧЕЛИЧНА ЦУВКА+ПЕНА
Боја ЦРНА
пакет Поставете ја секоја кутија во боја
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта