категорија
Опрема за вежбање Сила за обука Прилагодливи фитнес паралети

Споделете го производот во вашиот:
  • WIDELY USED: This Parallettes Bars is very suitable for whole body exercises, and can be used for push-ups, push-ups, abdominal training, leg extensions, L sitting postures, strength training, handstand push-ups, etc.
  • 【1 MINUTE INSTALL】The package is fully equipped with all required hardware. Easily disassembles in less than 1 minute.This makes it convenient to take them to gyms or outdoor,and easy to store.
  • 【ERGONMICAL CONSTRUCTION】The unique design of H shape Push-Up bars can protect your wrist from hurt or injury during the exercise.Reduces strain and protect wrist, Our push up exercise equipment will make push ups easier and safer.
Опис на производот

*Solid steel construction,withstand all heavy-training routines  

*Wider&taller design,more space for a full range of motion             

*Non-skid rubber feet,work great on all tyeps of floor                          

*Quick&easy disassembly,great for storage and transport

使用1


Параметар на производот

Точка бр. YL-FA-810
име на продукт Fitness Parallettes
материјал Челик, ПВЦ
Боја Црно или како што е прилагодено
ЛОГО Прилагодено
Големина на склопот 48 * 35 * 43cm


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта