категорија
Цел на боксер

Споделете го производот во вашиот:
  • Safe and reliable: The surface of the boxer target is generally made of soft foam material, which will not cause harm to the practitioner.

  • Versatility: In addition to being a striking training tool, the boxer target can also be used for body exercises, flexibility training, and more.

Параметар на производот

точка бр. YL- BX-113
име на продукт Цел на боксер
Боја Индивидуализира
големина Слободна големина
материјал High elastic composite foam
пакет ОПП торба


Карактеристики

1)The boxer target is a kind of equipment used for boxing, Sanda, Taekwondo and other combat training.

2)Realistic shape: The appearance and shape of the boxer target is modeled after a real person, which can simulate the actual fighting training and improve the skill level of the practitioner.

3)Lightweight and easy to carry: Boxer targets are usually lightweight, easy to carry and store, and can be trained in different places.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта