категорија
TPU гумена плоча за браник

Споделете го производот во вашиот:
  • Environmental protection rubber barbell piece.
  • Anti-fall Environmental protection is tasteless..
  • Stainless steel sleeve.
Опис на производот

1. Traditional five ring colors.
2. High rubber content.
3. High cost performance ratio.
4. NO scratches, no counter-frost

Параметар на производот
Ставка.Бр. YL-FW-115
Име Rubber Bumper Plate
материјал Steel + low odor rubber
Боја Red/black/Green
Тежина 5kg/10kg/15kg/20kg/25kg
логото Прилагодено
Дупка Дија 51.5mm
Пакување 20KG/CTN 1ton/wooden case
video

Пакување
Картон + Дрвена футрола
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта