категорија
Пластична цементна плоча за тежина

Споделете го производот во вашиот:
  • Safe, odorless, environmentally friendly and pollution-free.
  • The embossing process has a good feel.
  • Stable material performance, high temperature resistance, not easy to age, long service life
Опис на производот

The new environmental protection film adopts environmentally friendly materials, meets environmental protection standards, is safe, odorless, environmentally friendly and pollution-free.
The embossing process has a good hand feeling and is easy to grasp with sweaty hands, so there is no need to worry about the dumbbells slipping off during exercise and causing sports injuries.
Using environmentally friendly materials, the material performance is stable, high temperature resistance, not easy to age, long service life, no slag, clean and beautiful.

Параметар на производот

Број на модел YL-FW-117
Име Cement Weight Plate
материјал Sand Cement
Боја црна
Тежина 2.5kg/5kg/7.5kg/10kg/15kg
логото прилагодени
ден 20cm/25cm/28.7cm/31.7cm/37.5cm
Дебелина 3.5cm/5cm/5.2cm/5.8cm/6.3cm
пакет Poly bag+Carton+Wooden Case
функција Кревање тежина
апликација Универзална
Пол Унисекс
користење Fit Body
MOQ 500kg/size
video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта