категорија
Сива чекан насликана тежина плоча

Споделете го производот во вашиот:
  • Нежна текстура, цврста и издржлива, стилски и убав изглед Дизајнот на грип е удобен и удобен за одржување на ергономски дизајн, не се лизга и отпорен на абење.
  • Удобен зафат и мазна површина.
  • Процес на површинска обработка, електронски спреј
  • Силен отпор на удар, поотпорен на абење и поиздржлив
Опис на производот

Додадете отпор на вашите тренинзи за да согорувате маснотии, да изградите сила и мускулна маса.

Работете поефикасно со целото тело, особено со бицепс, трицепс, градите, рамото и нозете. Работете ги сами или оптоварувајте ги гира, мренаУпотреба за виткање на бицепс, екстензија на трицепс, притискање на градите, притискање на рамената и друго.

Различни тежини - погодни и за мажи и за жени, од почетници до напредни. Конструкција од едно цврсто парче: Зголемете ја издржливоста и цврстината на плочите за тежина.

2

Параметар на производот
Број на модел YL-FW-102-1
Име Тежина плоча
материјал Лиено железо
Боја
сива / црна
Тежина 1.25/2.5/5/7.5/10/15/20KG
логото
Прилагодено достапно
ден 16/20/24/27/30/33/36CM
Дебелина 1.8/2.3/2.8/3.3/3.8/4.3/4.8CM
Дупка Дија 5CM
Пакување Поли торба + картон + Дрвена футрола
апликација Гимназија
функција Вежба
користење Фитнес за бодибилдинг
функција Вежба
video

Пакување
Картон + Дрвена футрола
недефиниран
Дрвена кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта