категорија
Плоча за тежина обложена со гума

Споделете го производот во вашиот:
  • СИЛНИ И УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ: Изработени од тешко леано железо и обработени главици од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди издржлива, сигурна тежина што ќе трае преку тешки тренинзи.
  • Three holes increase comfortable grip.
  • Adjustable weight 1.25KGS/2.5KGS/5KGS/10/15/20/25KGS.
Опис на производот

The cast-iron raw rubber hand-grip мрена adopts a three-hole design, which can be grasped at different angles. Its products can freely increase and decrease weight, and are suitable for fitness people to exercise biceps and abdominal muscles.

6

Параметар на производот
Тежина Дијаметар (мм) Дебелина (ММ)
1.25KGS 180 24
2.5KGS 210 33
5KGS 260 35
10KGS 355 38
15KGS 390 42
20KGS 430 45
25KGS 430 51
Карактеристики
Број на модел YL-FW-107
материјал rubber Iron
функција High Intensity Exercise, Functional
Обука за јачина Cardio,Crossfit
ОЕМ Достапно
Место на потекло Jiangsu, Кина
функција Водоотпорен
video

Пакување
Each Plate in Poly Bag + Outer Cartons or Color Box
недефиниран
Надворешни картони
недефиниран
Поли торба
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта