категорија
Дрвен реформатор пилатес кревет

Споделете го производот во вашиот:
  • Top quality rock rubber wood.

  • Smooth, quiet glide, special wheels and precision bearings.

  • Spring bar with 4 positions, with two-stage spring couplings for increase intensity.

  • Adjustable 4-position shoulder straps, easy to adapt to each user.

  • Perfect Stability Six springs with multiple levels of resistance.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-107
име на продукт Дрвен реформатор пилатес кревет
големина
228 * 75 * 34.5cm
материјал
PU кожа/гума/челик
Тежина 92kg
Имајќи тежина
150kg


Карактеристики

1)Adjustable Resistance : it comes in such a design that you can easily change and adjust the resistance capacity according to your need, so this is a user-friendly reformer that will make you healthier and removes many issues from your body.

2)Comfortable Handles : The handles are made with very soft material, but it is hard enough to work forever. The handles will give you a very soft touch feel so you can do workout very comfortably in all conditions.

3)Relax Your Body : Yoga and exercise are a way to the inner strength and relaxation. The regular use of this machine will give you a healthy lifestyle and make your bones and muscles relaxed, making you feel good. Physique for Which You Dreamed : With a regular diet and use of this machine, you can get the physique you have always dreamed of. How Does It Work? It needs easy assembly. It can be assembled in some minutes very easily and without some efforts. You can place it anywhere you need, and it is ready to be used.
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта