категорија
Марпл Вуд пилатес реформатор

Споделете го производот во вашиот:
  • Silent and Soft Carriage Resistance Training System:Reformer with 8 vertical and horizontal PU wheels mute the work.

  • Durable Training Equipment:Made of high-end materials the wood part of the main frame is maple.

  • Adjustable knob:The position is adjustable, adding different challenges.

  • Multifunctional Exercise:Stretching and core training can be done from different angles.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-105
име на продукт Марпл Вуд пилатес реформатор
големина
228 * 75 * 34.5cm
материјал
PU leather/maple/steel
Тежина
92kg


Карактеристики

1)Pilates Reformer: Pilates reformers core bed is one of those indispensable apparatus in the Pilates studios and homes, it is the favorite gear for many practitioners, becase it's more scientific, safer,faster and efficient way to exercise. Let studio reformer grows with your pilates program.

2)Shape Slimming Training: Through the practice of various movements, the equipment can improve your muscle groups and achieve the goal of shape slimming, keep your arms, back, chest, abdomen, butt, thighs in perfect condition.

3)Elegant Temperament Training: Adjust your breathing, slow and precise control of movement, you will find that not only will you gain physical health, your mind will become more peaceful, comfortable and focused.контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта