категорија
Фитнес вежбање Пилатес Кадилак Опрема Јога Manchine Reformer Vintage

Споделете го производот во вашиот:
  • The Pilates Cadillac Reformer is space friendly as it incorporates the Reformer and the Cadillac. 

  • It converts safely and easily between cadillac and reformer.

  • It is a state-of-the-art European design with outstanding finishes.

  • It is made with robustness, covered with flat varnish for its safe protection.

  • Its upholstery is made of synthetic leather on foam. It provides highest level of comfort especially for kneeling positions. Includes the jump board and box.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-109
име на продукт Pilates Cadillac Reformer Vintage
големина
217 * 69 * 57cm
материјал
PU кожа/гума/челик
Тежина 112kg
Имајќи тежина
150kg


Карактеристики

The Reformer includes: Silent and soft bed sliding system, thanks to its system of 8 vertical and horizontal PU wheels. Silent precision bearings. One pair of double loops (hand and feet) and one pair of foam handles. One pair of quick-release, adjustable and removable shoulder rests. Padded headrest provides 3 positions: 2 above carriage and 1 leveled with the carriage. Ropes adjustable with snap included.контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта