категорија
Комерцијален гумен пилатес кревет алуминиумски реформатор на дрво со кула

Споделете го производот во вашиот:
  • Made with best quality wood.

  • Perfect stability & very resistant.

  • All metallic pieces in inox & anodized aluminium.

  • Upholstered bed in leather of long durability, designed specifically for our products.

  • EVA foam padding high density, very comfortable and ideal for Pilates.

  • Complies with environmental regulations.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-108
име на продукт Rubber Pilates Reformer With Tower
големина
228 * 75 * 34.5cm
материјал
PU leather/rubber/steel
Тежина 119kg
Имајќи тежина
150kg


Карактеристики

1)Premium rubber wood, stainless steel metal parts.

2)Silent and smooth slide system.

3)Adjustable shoulder pads in 4 positions. Adapted to any people.

4)Adjustable headrest in 3 positions.

5)4 positions spring bar and 2 rows of prestressed anchor.контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта