категорија
Стол Wunda / Стол за стабилност

Споделете го производот во вашиот:
  • Safe and reliable non-slip and wear-resistant handle

  • Adjust the position of the 4 springs according to personal preference

  • Made of high-quality wood and pure natural leather seat cushions


Параметар на производот

точка бр. YL- FP-104
име на продукт Стол Wunda / Стол за стабилност
големина
79 * 65 * 60 / 110см
материјал rubber/PU leather/steel


Карактеристики

All metal parts are made of stainless steel.

High-density EVA foam inside.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта