категорија
Пилатес коректор на 'рбетот

Споделете го производот во вашиот:
  • Provide a variety of training methods: it combines a variety of training methods, including pushing, pulling, squeezing, twisting, etc.

  • Adjust difficulty: parts such as springs and slide rails can adjust the difficulty of training, suitable for trainers of different levels.

  • Improve flexibility: Help improve the flexibility and coordination of the body, allowing trainers to complete various movements more gracefully.

  • Promotes physical well-being: Aids in physical rehabilitation, reduces musculoskeletal pain and improves body posture.

  • Enhance Body Control: Helps enhance body control and improve body balance and stability.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-103
име на продукт Пилатес коректор на 'рбетот
големина
95 * 45 * 3cm
Имајќи тежина 150kg
Тежина
12kg
материјал PU leather/rubber wood/maple


Карактеристики

The Pilates Oak Corrector is a tool used for Pilates training, also known as the Pilates Universal Corrector or Pilates Bed. It is suitable for trainers of different levels to train, which can improve the flexibility, coordination and control of the body, and also help the body recover and improve posture.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта