категорија
Пилатес скалило барел

Споделете го производот во вашиот:
  • Heavy Rubber Wood:The solid wood features good texture.

  • Ergonomic design:The Ladder Barrel is moderately soft and hard.

  • Skin-friendly Material:Equipped with the specific leather.

  • Прилагодливо копче: Положбата е прилагодлива, додавајќи различни предизвици.

  • Мултифункционална вежба: Истегнувањето и тренирањето на јадрото може да се направат од различни агли.

Параметар на производот

точка бр. YL- FP-102
име на продукт Пилатес скалило барел
големина
112 63 * * 98CM
Тежина 36kg
Имајќи тежина 150kg
материјал PU кожа/гумено дрво/јавор


Карактеристики

The Pilates Chair with a superior European construction for maximum safety and durability. It offers a choice of 4 spring positions for each spring and 2 spring strengths to provide a wide variety of resistances. The removable handles adjust easily. The pedals are easily joined with a wooden dowel. It is made of Rubber wood for robustness; flat varnish is used to avoid being damaged by liquids. All metal parts made of stainless steel. Wheels allow for easy movement of the apparatus.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта