категорија
Комерцијална лента за трчање X9

Споделете го производот во вашиот:
  • Bearing 180kg,large load bearing, more durable and safter.

  • Noise reduction 3.0HP ultra-quiet AC inverter motor.

Параметар на производот
Точка бр YL-FW-901
пакување Големина

Plywood Box:2300*1020*450mm

Carton:1720*1020*500mm

Using Size 2350 960 * * 1730mm
Носива 180kg
Нето маса 231kg
Бруто тежина 305kg
Running Range 1600 * 580mm
Power Cord Specification 20A
Заштитник од преоптоварување 15A
Running Belt Parameter 3510 * 580mm
Slope Display Range 0-20%
Input Supply Voltage AC 220V士10%
Номинална моќност на моторот 3.0 КС (2.2 KW)
Моторна номинална фреквенција 50HZ(4-100HZ)


Карактеристики

This product canautomatically detect faults and display the corresponding error code.

88mm diameter roller, a 580mm running belt,and a 25mm thickness, aswell as an 18.5inch TFT touch screen (LED screen is optional), this product provides an unconstrained view.

The panel of this product includes a digital USB interface,an SDcard interface,a headphone jack,and a hi-fi speaker.

Heart rate display rage:50-250(time/min). Heart rate monitoringsensor: Effectively monitor heart rate and ensure your healthy sports.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта