категорија
Медицинска топка ПВЦ слем топка

Споделете го производот во вашиот:
  • STRONG AND ULTRA DURABLE: Made of heavy duty cast iron and stainless steel sleeve machined hubs to ensure durable, reliable weight that will last through tough workouts.
  • Three holes increase comfortable grip
  • Adjustable weight 1.25KGS/2.5KGS/5KGS/10/15/20/25KGS
Опис на производот

This gravity ball is specially designed for Crossfit workouts, conditioning training, woodcuts, overhead throws, wrestling, MMA, wrestling, football, basketball or general sports training. The surface is grooved and designed with different textures to allow users to Holds the ball firmly even when your hands are sweaty. The sphere is made of PVC shell, which has the characteristics of elastic soft shell, seamless structure, high durability, no splitting.

3

Параметар на производот
Број на модел YL-FT-106
големина 2KGS-100kg, (4LBS-200LBS)
материјал PVC Iron+sand
функција High Intensity Exercise, Functional Strength Training, Cardio, Crossfit
ОЕМ Достапно
функција Водоотпорен
Карактеристики

7

video

Пакување
Each SLAM BALL in Poly Bag + Outer Cartons or color box
недефиниран
Поли торба
недефиниран
Боја кутија
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта