категорија
Смит машина сквот решетката

Споделете го производот во вашиот:
  • Squats exercise
  • Повлечете нагоре
  • Explosive rope throwing training


Опис на производот

Smith machine squat rack is the perfect fusion of free weight Power Rack training with the safety of a Smith Machine.

The bar can move horizontally and vertically.

Meet a variety of squats, lunges, compression exercises.


Параметар на производот

Точка бр. YL-FW-920
производ Големина
1260 2455 * * 2360mm
Боја Приспособлива боја
ПАКУВАЊЕ 1290 450 * * 2650mm
Тежина
277kg
Карактеристики

1.Lift, snatch, flat lift and other barbell training.

2.Can increase the fitness stool, do the lift exercise.

3.Can hang 240kg barbell Plate.


video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта