категорија
Мускулен стап/ролери со пена за вежбање

Споделете го производот во вашиот:
  • Relaxes and restores fascia
  • Better flexibility, joint mobility, and range of motion
  • Great for use before and after workouts
  • Reduce muscle pain and injury recovery time with regular use
  • Prevent injuries and pulled muscles
  • Unlike smooth rollers, penetrates deep into muscle tissue for maximum benefit
  • Self massage for de-stressing and relaxing after a long day
Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _03详情 页 _05

Параметар на производот

точка бр. YL-MR-404
Боја Pink,blue,green,purple
логото Приспособливо лого


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта