категорија
Силиконски тегови на зглобот на зглобовите

Споделете го производот во вашиот:
  • Silicone weight bearing bracelet,suitable for any exercise,yoga,pilates,ec.
  • Can be worn on hands and feet safety and comfort.
  • Built-in molded stainless steel with silicone cover.

  • Waterproof and sweat proof for more workout needs,safe and skin friendly.

  • Multiple colors are avaible.

Опис на производот

详情 页 _02详情 页 _03详情 页 _04

Параметар на производот

точка бр. YL-BS-305
име на продукт Силиконски тегови на зглобот на зглобовите
Боја Pink&Grey    Black&Grey
ЛОГО Прилагодено
материјал Steel,Silicone
Пакување Plastic bag with zipper/color box,or as customized
Тежина 0.5kgs*2pcs


Карактеристики

These wrist weights suitable for anyone in easy way to strengthen your arms,musles and burn fat.Such as when you practice dancing,pilate,yoga,jump rope,running,aerobics,walking,tourism,family exercise,core training,etc.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта