категорија
Прилагодлива тежина на глуждот/рачниот зглоб2

Споделете го производот во вашиот:
  • Целосно заслепувачки дизајн, убав и дарежлив, силен и издржлив, без истекување на песок.
  • Железниот песок може ефикасно да ја подобри реткоста и пропустливоста на воздухот.
  • Добар сјај на бравата со галванизиран прстен.
  • Оксфордска ткаенина, отпорна на абење, водоотпорна и удобна, спречува истекување на песок, издржлива.
  • Апликации: тренинзи по јога, вежбање кросфит, секојдневно трчање, терапија за вежбање, вежбање во теретана
Опис на производот

6

Параметар на производот

Број на модел YL-BS-315
материјал Oxford+sand filling
Тежина 0.5kg/1kg/1.5kg/2kg/2.5kgx2pcs
Regular Colors yellow/red/purple/green/grey/black
Пакување 1pr/color box
Карактеристики

1) These adjustable ankle weights offer a superior fit so you can concentrate on the exercises and not the equipment.

2) Ankle weights are a great addition to your exercises by providing resistance strength training for Pilates, yoga, dance, aerobics and other cardio routines.

3)Ensures weights will not shift or slide while in motion, and the high quality stitching and materials is durable.

video

Пакување
1pr/color box
1
1pr/color box
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта