категорија
Прилагодлива тежина на глуждот/рачниот зглоб

Споделете го производот во вашиот:
  • These adjustable ankle weights offer a superior fit so you can concentrate on the exercises and not the equipment
  • Ankle weights are a great addition to your exercises by providing resistance strength training for Pilates, yoga, dance, aerobics and other cardio routines
  • Висококвалитетното затворање со велкро гарантира дека тежините нема да се поместуваат или лизгаат додека се во движење, а висококвалитетното шиење и материјали се издржливи.
Опис на производот

8

Параметар на производот

Број на модел YL-YG-306
големина 0.5kg/1kg/1.5kg/2kg/2.5kgx2pcs
материјал Neoprene+sand filling
функција weight guard
ОЕМ Достапно
Пакување 1пр/кутија во боја
video

Пакување
1пр/кутија во боја
недефиниран
1пр/кутија во боја
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта