категорија
Прилагодлива тежина на глуждот/рачниот зглоб

Споделете го производот во вашиот:
  • These adjustable ankle weights offer a superior fit so you can concentrate on the exercises and not the equipment;
  • Ankle weights are a great addition to your exercises by providing resistance strength training for Pilates, yoga, dance, aerobics and other cardio routines;
  • High quality Velcro closure ensures weights will not shift or slide while in motion, and the high quality stitching and materials is durable.
Опис на производот

18

Параметар на производот

име на продукт Тежина на глуждот / зглобот
Број на модел YL-YG-309
големина 0.5kg/1kg/1.5kg/2kg/2.5kg
материјал Mercerized cloth
функција тежина на глуждот
ОЕМ Достапно
Пакување 1пр/кутија во боја
Место на потекло Jiangsu, Кина
video

стоки_видео

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта