категорија
Тежина на зглобот на зглобот со прилагодлив материјал од Оксфорд

Споделете го производот во вашиот:
  • Целосно заслепувачки дизајн, убав и дарежлив, силен и издржлив, без истекување на песок.
  • Железниот песок може ефикасно да ја подобри реткоста и пропустливоста на воздухот.
  • Добар сјај на бравата со галванизиран прстен.
  • Оксфордска ткаенина, отпорна на абење, водоотпорна и удобна, спречува истекување на песок, издржлива.
  • Апликации: тренинзи по јога, вежбање кросфит, секојдневно трчање, терапија за вежбање, вежбање во теретана
Опис на производот

*Мека ткаенина што ја отстранува потта која брзо ја апсорбира потта за време на вежбањето

*Ткаенина за нуркање што брзо се суши и дише

* Фина заштита на рабовите, силна и издржлива, без проблем со истекување на песок


Параметар на производот


Точка бр. YL-BS-310
име на продукт Тежина на глуждот / зглобот
материјал Оксфорд, железен песок
Боја црвена, сина, зелена или како што е прилагодено
Тежина 0.5/1/1.5/2/3KGSX2PCS
ЛОГО Прилагодено
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта