категорија
Боксерски статив

Споделете го производот во вашиот:
  • Small Space Occupancy: The wall boxing tripod is mounted on the wall without taking up floor space, suitable for training in a small space.

  • Safe and Stable: The wall boxing tripod is made of high-strength steel, which is firmly installed and can provide stable support to ensure the safety of the trainer.

  • Versatility: The wall boxing tripod has a variety of practice methods, which can be used for training such as uppercuts, straight punches, side kicks, etc., to improve the skill level of the practitioner.

Параметар на производот

точка бр. YL- BX-208
име на продукт Боксерски статив
Главна цевка 38 38 * * 1.5mm
Големина на склопот
520 250 * * 450mm
Боја Црна
Тежина 5kg
пакет opp bag +carton


Карактеристики

1) Strong Durability: The wall boxing tripod is made of high-quality steel materials, which has high durability and can withstand long-term high-intensity training.

2) The wall boxing tripod is a kind of equipment used for boxing, Sanda, Taekwondo and other combat training.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта