категорија
Елипсовидна тренер

Споделете го производот во вашиот:
  • Seat Adjustment: Horizontal / Vertical

  • Прилагодување на рачката

  • Транспортни ролери/нивелатори за под

  • Maximum load (KGS): 120Параметар на производот
Точка бр YL-FW-926
Следење Време, растојание, брзина, калории, пулс
Систем за сопирање Магнет
Систем за возење Ребрести ремен двонасочен
замаец 5 кг со рачка од 3 парчиња
Отпор Рачно копче за затегнување со 8 нивоа
Големина на склоп (ММ) 1070x510x1390
GW / NW (KG) 35 / 32
Големина на картон (Д x Ш x В ММ) 980x245x640
Количина на вчитување (20'GP/40'GP/40'HQ) 180 / 370 / 440


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта