категорија
Елипсовидна машина

Споделете го производот во вашиот:

Транспортни ролери/нивелатори за под


Параметар на производот
Точка бр YL-FW-929
Следење Време, растојание, брзина, калории, пулс
Систем за сопирање Магнет
Систем за возење Ребрести ремен двонасочен
замаец 6 кг со рачка од 3 парчиња
Отпор Рачно копче за затегнување со 10 нивоа
Големина на склоп (ММ) 1240x680x1570
GW / NW (KG)  42.1 / 36.7
Големина на картон (Д x Ш x В ММ) 1030x455x580 
Количина на вчитување (20'GP/40'GP/40'HQ) 108 / 228 / 250


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта