категорија
Елипсовидна тренер

Споделете го производот во вашиот:
  • LED display, it shows heart rate, resistance, time and otherexercise datea during exercise.

  • lt is convenient to achieve the best runing posture by adjustingthe foot position easily.

  • 26 resistance levels, adjust the training intensity quicklyand easily.

  • Maintenace-free ball bearing reduce friction and reduce noise.
Параметар на производот
Точка бр YL-FW-904
Тежина 118kg
Using Temp 0-40 степени
Опсег на отпор 1.0-26.0(Level)
Временски опсег 0:00-99:59(min:sec)
Calories RangeHeart 000-999(Kcal)
Rate Range 50-256(Time/Mins)
Држач за шишиња Y
Using Size 2095х780×1685мм
пакување Големина Plywood box: 2000*900*810mm
Using Size 1960 690 * * 1760mm
Носива 150kg


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта