категорија
Елипсовидна машина

Споделете го производот во вашиот:
  • Transport roller/flfloor levelers


Параметар на производот
Точка бр YL-FW-927
Следење Time,distance,speed,calorie, pulse
Систем за сопирање Магнет
Систем за возење Ribbed belt two-ways
замаец 6KG with 3pc crank
Отпор 10-level Manual Tension Knob
Assembly Size(MM) 1350x610x1660
GW / NW (KG) 51.5 / 46.5
Carton size (L x W x H MM) 1145x420x620
Loading quantity(20'GP/40'GP/40'HQ) 93 / 190 / 208


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта