категорија
Плоча за склекови

Споделете го производот во вашиот:
  • Made of natural wood, environmentally friendly and durable, easy to maintain

  • Easy installation,no installation required

  • Strengthening the chest, shoulders, back and triceps can effectively train and improve physical fitness.

Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-161
големина
790 × 235mm
Дебелина
20mm
Тежина 3.8kg
материјал Иверица
логото Приспособливо лого
Карактеристики

The board features multiple hand positions to target different muscle groups, including chest,shoulders,triceps, and back.

Folding push-up board for easy portability and storage.

Durable to withstand long-term training.


контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта