категорија
Производство на фабрички дрвени производи, Поддршка за склекови за фитнес за дрво

Споделете го производот во вашиот:
  • Lightweight and portable design, thick solid wood, good hardness, high strength, good load-bearing performance.
  • Golden triangle fulcrum design, more stable, scientific force, pure wood texture anti-slip and wear resistance.
  • The biggest advantage of wooden brackets lies in the feel and stability. In particular, the feeling of sweat absorption is better.
Параметар на производот

Точка бр. YL-FT-154
материјал Дрвено
ДИМЕНЗИИ 19.1 x 14.4 x 7.1 инчи (48.5 x 36.6 x 18 см)
Боја Wooden color
логото КОРИСТЕНО ЛОГО
Пакување 1pc/brown box or color box
Карактеристики

Wooden push-ups are made of pure natural wood, which can be pine, beech or birch. The plasticity is more convenient, the length can be customized, good hardness, high strength, good load-bearing performance. This material is especially suitable for the Russian stand up, which is used by many people who practice extreme fitness. Compared with iron grip, wood has advantages in sweat absorption function and better body feel.

video

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта