категорија
Дрвен прстен за вежбање

Споделете го производот во вашиот:
  • The material of the lifting ring is birch, and its surface is textured and has high friction and good moisture resistance.
  • The webbing has high wear resistance, no exercise, high-strength precision sewing, exquisite workmanship, and very strong.
  • The inside of the buckle adopts a serrated contact surface sliding gear, which has a strong occlusal force. The buckle can freely adjust the length of the sling, and it has enough length to hang on high objects.
Опис на производот

The ring is a multi-directional exercise tool, which can exercise the pectoralis major, latissimus dorsi, biceps, triceps, etc

Параметар на производот

Број на модел YL-FT-131
материјал wood,birch
големина length of ring:23.5cm,straps:4.5cm*3.8cm
Применуваат sports and fitness, picnic, home carpet.
Дијаметар на прстенот 28 мм / 32 мм
Должина на мрежи 4.5M
Ширина на веб-мрежи 25 мм / 38 мм
video

стоки_видео

Пакување
1set Each Nylon Bag or Color Box
недефиниран
Надворешна картон
контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта