категорија
Дрвени прстени за вежбање

Споделете го производот во вашиот:
  • Random hanging, convenient fitness exercise

  • Natural beech, Birch Wood material

  • Environmental protection and health


Опис на производот

The practice of the ring is divided into below the ring and above the ring:

1. Practice under the rings -- loops, reverse squats, pull-ups

2. Practice above the ring -- upside down, top hold, Tuck to Tuck Shoulder Stand


Параметар на производот

Точка бр
Yl-FT-143
големина 25 * 3.5cm
Боја Природно дрво
Тежина 1.5kg
пакет Боја кутијаКарактеристики

1.fingerboards were added to break the old rings.

2.Each set of wooden hanging rings comes with two ropes. The hanging rope can be customized in different styles.

3.Switch the direction of the ring to turn on another function.

4.Comfortable handle design, fingers and wooden ring more integrated.

контактирајте не
Дознајте повеќе од ЧПП
Ќе најдете дека работите во вистинско партнерство што резултира со неверојатно искуство и краен производ кој е најдобар.
Како да добиете примерок?
Боја и примерок картичка може да бидеобезбедени бесплатно, плаќаат само за испорака. За приспособени примероци, ве молиме контактирајте со нас.
Дали нудите гаранција за производите?
Да, ние нудиме 1-3 години гаранција за нашите производи.
Како да се справите со неисправните производи или да ги вратите парите на неисправните производи?
Прво. Нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на неисправност ќе биде помала од 0.2%. Второ. За време на гарантниот период, ќе ве замениме со нови делови.
Што е со плаќањето?
Ние прифаќаме плаќање со alibaba trade assurance или T/T или L/C плаќања
Ако имате повеќе прашања, ве молиме испратете ни е-пошта